تبلیغات
بارسلونا اسپانیا - باید زود به فرم همیشگی برگردیم

بارسلونا اسپانیا
 


پپ گواردیولا از طرفداران بارسلونا خواست تا برای طرفداری از تیمشان مقابل لوانته به ورزشگاه بیایند ، زیرا تعطیلات کریسمس ممکن است به آن ها لطمه وارد کرده باشد و از آنجایی که مسی و پویول و پیکه در بازی نیستند وضع برای ما سخت تر میشود .

بارسلونا

اوگفت : " کار بسیار سخت و ریسک بزرگیست که بخواهیم در بازی بعد از تعطیلات شرکت کنیم . برای مثال بازی مقابل مایورکا در سال قبل . اما از آنجایی که میدانیم قوی تر هستیم و همچنین آنها ضعیف تر هستند (از آنجا که 8-0 به رئال مادرید باختند) میدانیم که برنده ایم . درضمن باید بدانند که هیچ تیمی نمی تواند در نیو کمپ راحت بازی کند .

ما هیچ یک از بازیکنان ( پویول ، پیکه ، مسی و آفلای ) را نداریم . از آنجا که خرید های زمستانی تا 3 ژانویه نمیتوانند بازی کنند ، کار ما بسیار سخت تر میشود . اما نظر پپ در مورد آفلای : " من از او بسیار راضی هستم و مطمئنم که آینده ی خوبی در این تیم دارد و هم اکنون او دارد زبان اسپانیایی را فرا میگیرد . " " او به ندرت توپ ها را از دست میدهد ، روحیه ی هجومی دارد ، در هر دو طرف توانایی بازی دارد ، با هر دو پا میتواند شوت بزند و او بازیکن عالی ای است "

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 12 دی 1389 توسط Arman Akafzadeh
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ