تبلیغات
بارسلونا اسپانیا - میلیتیو و خارج شدن از تیم

بارسلونا اسپانیا
 


پپ گواردیولا ، سرمربی بارسلونا اعلام کرد که مدافع تیم بارسلونا ، گابریل میلیتیو ، برادر دیگو میلیتیو در اینترمیلان ، خواهان این است که از تیم خارج شود . پپ گواردیولا اعلام کرد که دلیل گابریل میلیتیو کم بازی کردن او در این تیم است ، و او به دنبال تیمی میگردد که بتواند در آن تیم به صورت فیکس بازی کند.

بارسلونا

در روز سه شنبه ، گزارش ها گفتندکه : " این بازیکن مدافع وسط ، گابریل میلیتو ، حاضر است که به دلیل کم بازی کردن در تیم بارسلونا به تیم دیگری برود ، او علاقه خودرا نسبت به بازی کردن ادامه فصل در جنوا اعلام کرد . "

پپ گواردیولا هنوز با گابریل میلیتو در این باره صحبتی نکرده است ولی میگوید که گابریل میلیتو نمیتواند در نظرش پایدار باشد و در ژانویه به تیم دیگری نمی پیوندد

پپ گوادریولا : " من و همین طور باشگاه ، برای ماندن او پیشنهاد هایی داده ایم اما فکر نمیکنم برایش راضی کننده باشد و من ناراحت نیستم

" این غیر ممکن است که گابریل میلیتو را نارحت کنم . من میدانم که چه حسی دارد . من را باور کنید ، من فوتبالیست و بوده ام و با این حس بسیار آشنا هستم . "

پپ گواردیولا بعد از گفتگو در این باره ، درمورد بازی دور برگشت روز پنجشنبه مقابل اتلیتیکو بیلبائو نیز صحبت کرد . بازی ای که دیدار رفت آن 0-0 شد .

" ما در این بازی استادیوم را پر از تماشاچی میبینیم . این به این معنا نیست که در دیگر بازی ها همچنین بازی های پر طرفداری را نداریم . نه ، اصلا ، منظور ما این نیست . "

" {اگر بارسا صعود نکند} ما وقت بیشتری برای استراحت داریم.این مشکلی نیست به دلیل این که سال پیش بدون در نظر گرفتن کاپ ، 99 امتیاز در لیگ گرفتیم و تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز رفتیم . "

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 15 دی 1389 توسط Arman Akafzadeh
نمایش نظرات 1 تا 30
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ