تبلیغات
بارسلونا اسپانیا - به مقام های بیشتر تمرکز میکنیم

بارسلونا اسپانیا
 


مدافع کامل عقب تیم بارسلونا ، مکسول ، میگوید که باید موفقیت ها و مقام هاو جام های گذشته را فراموش کنیم و با دقت و زرنگی به آینده فکر کنیم تا بیشتر از گذشته مقام کسب کنیم ومن امیدوارم .

بارسلونا

 

این مدافع برزیلی از این که با اریک آبیدال دیگر بازیکن خط دفاع بارسلونا هماهنگ شده است خوشحال است اما از این که کارلس پویول و جرارد پیکه بازی مقابل لوانته را به دلیل مصدومیت از دست داده اند او را نگران میکند .

این بازیکن که بازیکن سابق اینتر میلان نیز بوده است ، فکر کردن درمورد آینده را بسیار موثرتر نسبت به فکر درمورد گذشته میداند و رمز موفقیت تیم را در این میداند

او گفت : " سال 2010 سال بسیار خوبی برای ما بود ولی جای زیادی برای پیشرفت داشتیم ، ما در این سال شاهکار بودیم اما باز هم نیاز به تقویت داریم . "

" ما نمیتوانیم در گذشته زندگی کنیم ، ما باید خودمان را برای تغییرات جدید آماده کنیم و آماده جام های جدید باشیم . وظیفه ما ، قهرمانی در هر جامی که وارد میشویم است . با این که سخت است اما شدنیست "

نظر مکسول درمورد آفلای : " او بسیار تکنیکی ، سریع و اعتماد به نفس زیادی دارد ، اگر چه که نیاز به زمان دارد تا در ترکیب قرار بگیرد اما ما طرفداری اش را میکنیم "

 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 9 دی 1389 توسط Arman Akafzadeh
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ